Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Te Brryli, jepet super Apartament me Qira 2+1! Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   406 views

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 39
Cmimi: Euro €350

Te Brryli,jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkohore dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine ,2 dhoma gjumi,korridor, ballkon dhe 2 tualete.Te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe jane te pajisura me kondicioner, dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti eshte teper komod dhe me hapsire te bollshme dhe ka akses me rrugen kryesore.Per me shume informacion kontakto ne numrin 0676022311

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 91m²
Kati 3
Adresa/rruga Adrese: Blv. Gjergji Fishta

 
Note: You must be logged in to post a review.