Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje: SHITET AUDI A4,VITI 2007,CMIMI 4600 Euro I DISKUTUESHEM Durres Individuale

5 months ago MAKINA Durrës   141 views

Euro €4,600

  • makina-ne-shitje-shitet-audi-a4viti-2007cmimi-4600-euro-i-diskutueshem-durres-big-0
  • makina-ne-shitje-shitet-audi-a4viti-2007cmimi-4600-euro-i-diskutueshem-durres-big-1
  • makina-ne-shitje-shitet-audi-a4viti-2007cmimi-4600-euro-i-diskutueshem-durres-big-2
  • makina-ne-shitje-shitet-audi-a4viti-2007cmimi-4600-euro-i-diskutueshem-durres-big-3
Vendodhja: Durrës
ID: 389
Cmimi: Euro €4,600

 Shitet AUDI A4,Automat,Viti 2007 Makina Posedon Keto Opsione:  Drita Kseno Larse Feneresh Sensor Parkimi para mbrapa Goma ne gjendje teper te mire Pasqyra me palosje Xhamat e pasem te zinj (me leje 5-vjecare) Sendilje me ngrohje dhe fryrje Komanda ne timon NAV i madh Letra te paguara deri ne Shtator 2023 228000 km origjinale me liber sherbimesh 2 celesa,etj  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike,vizuale e interiore sic duket dhe ne foto. Shume e paster,brenda dhe jashte,e mbajtur me merak.  Per me teper mund ta shihni nga afer Ndodhet ne Durres  Cmimi 4600 Euro i diskutueshem  nr Cel&Whatsapp:+  

Informacione Shtese

Marka Audi
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 200,000
Qyteti - Zona Durres - Qender