Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje: OKAZION - Shitet E-Class EVO 280 CDI Avantgarde per 6000 euro Tirane Individuale

5 months ago MAKINA Tirana   102 views

Euro €6,000

  • makina-ne-shitje-okazion-shitet-e-class-evo-280-cdi-avantgarde-per-6000-euro-tirane-big-0
  • makina-ne-shitje-okazion-shitet-e-class-evo-280-cdi-avantgarde-per-6000-euro-tirane-big-1
  • makina-ne-shitje-okazion-shitet-e-class-evo-280-cdi-avantgarde-per-6000-euro-tirane-big-2
  • makina-ne-shitje-okazion-shitet-e-class-evo-280-cdi-avantgarde-per-6000-euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 386
Cmimi: Euro €6,000

Shes E-Class EVO 280 CDI Avantgarde viti 2007 ne gjendje te perkryer xhenerike motorrike dhe vizuale

 Kambio automatik 6G tronic

 Sedilje me ngrohje

♦ Klima digitale 4 zona para dhe mbrapa tek pasagjeret individuale

 Baxha xhami

Sensor parkimi, sensor shiu, pilot automatik

Fenerer xenon para me lupa dhe stopa led mbrapa

Disqe avantgarde R17 origjinale

Goma te reja 90%

 Makina eshte personale e blere vete ne gjermani ne 2019 dhe aktualisht me 270,000 km

Me siguracion dhe letra te prera ne 20 Shtator 2022

 Cmimi i makines 6 000 euro

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 250,000