Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Vespa Sprint 150cc - Special designed Nemesis Tirane Individuale

5 months ago MAKINA Tirana   84 views

Euro €3,800

  • vespa-sprint-150cc-special-designed-nemesis-tirane-big-0
  • vespa-sprint-150cc-special-designed-nemesis-tirane-big-1
  • vespa-sprint-150cc-special-designed-nemesis-tirane-big-2
  • vespa-sprint-150cc-special-designed-nemesis-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 384
Cmimi: Euro €3,800

 Vespa sprint 150cc , i vitit 2015 , i ardhur nga Amerika , me 6000 milje (aferisht 9700Km) , Fener i vecante /desing special (Nemesis) ne llojin e tij , goma , frena dhe servise te bera. Si i ri , shitet me baule te perfshire. 

Informacione Shtese

Marka Tjeter
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2015
KM 10,000