Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 3+1+2 tek Fusha e Aviacionit.Cmimi : 155.000 mije Euro i diskutueshem. Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   83 views

Euro €155,000

  • shitet-apartament-312-tek-fusha-e-aviacionitcmimi-155000-mije-euro-i-diskutueshem-tirane-big-0
  • shitet-apartament-312-tek-fusha-e-aviacionitcmimi-155000-mije-euro-i-diskutueshem-tirane-big-1
  • shitet-apartament-312-tek-fusha-e-aviacionitcmimi-155000-mije-euro-i-diskutueshem-tirane-big-2
  • shitet-apartament-312-tek-fusha-e-aviacionitcmimi-155000-mije-euro-i-diskutueshem-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 383
Cmimi: Euro €155,000

 Shitet apartament 3+1+2 tek Fusha e Aviacionit.  Apartamenti dhe pallati ndodhen ne fazat e fundit te punimeve , perfundon ne fund shtatori. Siperfaqe bruto 133.7 m2 Kati i 6 banim , pallat i ri me 3 ashensor. Zon shum e preferuar dhe e qet per te jetuar , pran kompleksit ndodhet nje cerdhe dhe nje shkolle , shetitorja e fushes se aviacionit. Orientim Veri-Perendim. Adresa : Kompleksi Turdiu , fusha e aviacionit. Cmimi : 155.000 mije Euro i diskutueshem. 

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 133.00
Kati 6
Adresa/rruga 21 Dhjetori