Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Super apartament me qira tek Kopshti Zoologjik, pamje fantastike !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   642 views
Vendodhja: Tirana
ID: 38
Cmimi: Euro €1,000

Jepet apartament tek Kopshti Zoologjik me siperfaqe 130m2, 3 dhoma gjumi te bollshme me parket dhe dritare te medha te cilat mundesojne nje ndricim natyral gjat gjithe dites, 1 sallon + kuzhine gjithashtu me parket, me dalje ne verande nepermjet vetratave te xhamit si dhe kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket nga markat me te njohura ne treg, si dhe 2 tualete ku njeri me dritare. Apartamenti eshte i arreduar ne stil modern si dhe me permbajtje pikturash unikale te bera posacerisht per arredimin e saj, e shtruar me parket ne te gjithe siperfaqen e saj. Me sistem ngrohje ftohje permes Chiller, si dhe sistemi ujit neper shpi eshte i kontrollueshem me sistem qendror te presionit te tij, pra apartamenti eshte i ideuar deri ne detaj per nje jetese lluksi dhe komode. Pamja qe ofron apartamenti ne verande eshte vertet relaxues sepse shikon nga kodra e gjelberuar e kopshtit zoologjik. Disponon 2 vende parkimi te perfshira ne cmim si dhe taksen. Kontaktoni 0683194000

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 130m²
Kati 3
Adresa/rruga Adrese: Kopshti Zoologjik