Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Super Apartament 1+1+Kuzhine me Vete ne Shitje ne Laprake prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   101 views

Euro €85,000

  • super-apartament-11kuzhine-me-vete-ne-shitje-ne-laprake-prane-universitetit-zoja-e-keshillit-te-mire-tirane-big-0
  • super-apartament-11kuzhine-me-vete-ne-shitje-ne-laprake-prane-universitetit-zoja-e-keshillit-te-mire-tirane-big-1
  • super-apartament-11kuzhine-me-vete-ne-shitje-ne-laprake-prane-universitetit-zoja-e-keshillit-te-mire-tirane-big-2
  • super-apartament-11kuzhine-me-vete-ne-shitje-ne-laprake-prane-universitetit-zoja-e-keshillit-te-mire-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 377
Cmimi: Euro €85,000

 Property ID : 4111458  Ne Laprake, prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, Shitet Apartament 1+1 me Kuzhine ne Vete ne Ndertim te Ri, Kati 8 me ashensor. Siperfaqe totale 88.8 m2 ( 82 m2 ne Hipoteke). Ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, mundesi shume e mire per investim ( zone e kerkuar nga te huajt italian). Apartamenti eshte totalisht i investuar, pinime gipsi. Organizohet ne dhome gjumi(me punime gipsi, dhe totalisht e mobiluar), soxhorno, dhome ndenje(mund te kthehet ne dhome gjumi, mundesi per te bere edhe ballkon), tualeti. Jane bere investime ne vleren 25000 euro. Shitet ne 2 opsione bosh ne vleren 85000 euro( me k/bufe dhe dhomen e gjumit) dhe te mobiluar ne vleren 95000 euro.  SHITET 85000 EURO 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 89.00
Kati 8
Adresa/rruga Laprake, prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire