Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

OKAZIONN** 2+1+**2WC+Bllk Ne Astiri (Perball Viles L) **e Pabanuar me Pare **Pllt i Ri | JUG - P (Mundesi Parkimi) Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   135 views

Euro €105,000

  • okazionn-212wcbllk-ne-astiri-perball-viles-l-e-pabanuar-me-pare-pllt-i-ri-jug-p-mundesi-parkimi-tirane-big-0
  • okazionn-212wcbllk-ne-astiri-perball-viles-l-e-pabanuar-me-pare-pllt-i-ri-jug-p-mundesi-parkimi-tirane-big-1
  • okazionn-212wcbllk-ne-astiri-perball-viles-l-e-pabanuar-me-pare-pllt-i-ri-jug-p-mundesi-parkimi-tirane-big-2
  • okazionn-212wcbllk-ne-astiri-perball-viles-l-e-pabanuar-me-pare-pllt-i-ri-jug-p-mundesi-parkimi-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 376
Cmimi: Euro €105,000

 Shitet Super Apartament 2+1+**2wc+1bllk Ne Astiri (Perball Viles L - Rruga Loni Ligori) Pallat I Ri Me Ashensor || Mundesi Parkimi || Shtepia Seshte Banuar Asnje Dite || Planimetri Perfekte **Hapesire E Bolleshme || Ideale Per Familje || Me Ndricim Natyral Fantastik Dhe Ballkon Me Pamje Te Lire || Tualetet Funksionale || Te Gjitha Instalimet E Reja   Q3466  Te Dhenat E Ndarjes:  - 1 Sallon + Kuzhine  - 2 Dhoma Gjumi  - 2 Korridore - 2 Tualete  - 1 Ballkon   - Sip Neto : 122 M2 - Sip Bruto : 106 M2  - Kati : 6 - Viti I Ndertimit: 2010 - Ashensor: Po Me Cip ( 5 Vendesh)   Extra:   - Pallat I Ri I Vitit 2010 Me Ashensor 5 Vendesh Me Administrator, Kamera Dhe Sistem Alarm - Nga 5 Hyrje Per Kat  - **Mundesi Parkimi   - Orientimi I Apartamentit Jug - Perendim  - Ka Fushe Pamje Te Lire  - Ballkoni Lidhet Me Sallonin Dhe Nje Nga Tualetet - Planimetri Super E Rregullte  - Hapesrire Dhe Shume Drite Natyrale   - Apartamenti Shitet I Mobiluar & Eshte E Paperdorur Si Shtepi Qe Kur Eshte Blere - Cmimi Okazion  - Tualeti Me Vaske Dhe Me Dritare  - Salloni Me Hapesire, Kuzhina E Kompletuar - Dhomat E Gjumit Te Kompletuar - Korridori Lidhet Me Cdo Dhome  - Zona Shume E Qete, Familjare, Cdo Fasilitet Dhe Sherbim Afer  - Lidhet Shume Shpejt Me Astirin, Autostraden, Casa Italia, Qtu, Teg, Liqenin - Pallati Shume I Mire Apartamenti I Pershatshem Per Nje Familje 4-5 Veta Ose Dhe Per Investim Mundesi E Mire Per Ta Lene Me Qira  *** Apartamenti do te shitet PJESERISHT I MOBILUAR ***    Cmimi: 105,000 Euro  Tel Ose Whatsapp:               251345  26/09/22 

Informacione Shtese

Mobilimi Pjeserisht
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 122.00
Kati 6
Adresa/rruga Rruga Loni Ligori Kashar,Shqiperia