Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1+2 Dhe Post Parkimi Per Shitje Ne Don Bosko Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   104 views

Euro €200,000

  • apartament-212-dhe-post-parkimi-per-shitje-ne-don-bosko-tirane-big-0
  • apartament-212-dhe-post-parkimi-per-shitje-ne-don-bosko-tirane-big-1
  • apartament-212-dhe-post-parkimi-per-shitje-ne-don-bosko-tirane-big-2
  • apartament-212-dhe-post-parkimi-per-shitje-ne-don-bosko-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 375
Cmimi: Euro €200,000

 Ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne Don Bosko, shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2. Organizohet ne:  sallon kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete  Apartamenti eshte i investuar ne punime dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka orientim lindje-perendim dhe shitet i mobiluar. Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje post parkimi.  Per me shume informacione na kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 120.00
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia