Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Botanik Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   115 views

Euro €170,000

  • apartament-21-per-shitje-tek-kopshti-botanik-tirane-big-0
  • apartament-21-per-shitje-tek-kopshti-botanik-tirane-big-1
  • apartament-21-per-shitje-tek-kopshti-botanik-tirane-big-2
  • apartament-21-per-shitje-tek-kopshti-botanik-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 373
Cmimi: Euro €170,000

 Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte ne nje nder komplekset me te mira te zones. Zone e qet dhe me ajer te paster. Apartamenti ka nje hapsire te bollshme dhe te mireadministruar. Hyrja mund te kthehet lehtesisht edhe ne 3+1. Pamje e lire nga Liqeni Artificial dhe plot drite. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 147.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Selita e Vjeter Farke,Shqiperia