Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament - Ne Shitje - Laprake - Dogana, Shqiperi Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   106 views

Euro €97,500

  • apartament-ne-shitje-laprake-dogana-shqiperi-tirane-big-0
  • apartament-ne-shitje-laprake-dogana-shqiperi-tirane-big-1
  • apartament-ne-shitje-laprake-dogana-shqiperi-tirane-big-2
  • apartament-ne-shitje-laprake-dogana-shqiperi-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 372
Cmimi: Euro €97,500

 Ofrohet apartament 2+1 per shitje tek Dogana , rruga Dritan Hoxha Apartamenti ka nje siperfaqe totale 108.5 m2 dhe 91.3 m2 neto. Organizohet nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet buze rruge , ne katin e 4 me ashensor , ndertim i vitit 2022.  Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 109.00
Kati 5
Adresa/rruga Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia