Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Albanopol Don Bosko !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   761 views
Vendodhja: Tirana
ID: 37
Cmimi: Euro €80,000

Shitet apartament ne rrugen Albanopol, ne pallat te ndertuar mbas vitit 2011 me sistem kapot, ashensor dhe i mirmenaxhuar. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon + kuzhine, 1 tualet. Apartamenti shitet bosh dhe disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor. Kontaktoni 0683194000

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 90.8m²
Kati 3
Adresa/rruga Adrese: Rruga Albanopoli