Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apt 2+1 te Shkolla e Bashkuar (Rr. e Dibres) **Pllt i 2022 **PREMIUM || Fasade e Ventiluar **Instalime te Reja Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   102 views

Euro €97,000

  • shitet-apt-21-te-shkolla-e-bashkuar-rr-e-dibres-pllt-i-2022-premium-fasade-e-ventiluar-instalime-te-reja-tirane-big-0
  • shitet-apt-21-te-shkolla-e-bashkuar-rr-e-dibres-pllt-i-2022-premium-fasade-e-ventiluar-instalime-te-reja-tirane-big-1
  • shitet-apt-21-te-shkolla-e-bashkuar-rr-e-dibres-pllt-i-2022-premium-fasade-e-ventiluar-instalime-te-reja-tirane-big-2
  • shitet-apt-21-te-shkolla-e-bashkuar-rr-e-dibres-pllt-i-2022-premium-fasade-e-ventiluar-instalime-te-reja-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 369
Cmimi: Euro €97,000

 Shitet Apt 2+1 Te Shkolla E Bashkuar (Rr. E Dibres) Pallat I 2022 **Cilesi Premium | Fasade E Ventiluar || Apt Bosh - I Ri || Instalime Te Reja || Planimetri Shume E Rregullt || Orientim Shume I Mire, Lindje - Jug - Veri || Dritare Dopio Xham Termike || Instalime Te Reja ll Ne JANAR pajiset me Hipoteke - PAllati i Sapo perfunduar *** ll Do te dorezohet me Dyert e Brendshme + Hidrosanitaret e Tualetit   Q3483  Te Dhenat E Ndarjes:  - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon - 1 Tualet - 1 Korridor - 1 Ballkon  - Sip Totale: 93.10 M2 - Sip Neto: 82.40 M2 - Kati: 4 - Katet E Pallatit: 7 - Pallat I Ri - Viti I Ndertimit: 2022 - Ashensor: Po  - Ne JANAR Pallati Pajiset me HIPOTEKE ***  - Familjet kane nisur te Banojne    Karakteristika:   - Pallat I Vitit 2022, I Sapo-Perfunduar ***Cilesi Premium - Hyrje Me Kamera Sigurie Dhe Me Drite Natyrale, E Rralle Ne Ndertimet E Reja - Godine Me Fasade Te Ventiluar  - Apartament Me Planimetri Perfekte. - Organizohet Nga Korridori I Cili Eshte Lidhes Me 2 Dhomat E Gjumit Dhe Me Dhomen E Ndenjes - Sallon Me Hapsire Goxha Te Madhe Dhe Me Shum Drite - E Shtruar Me Pllake Cilesore  - Orientim Perfekt, Me Diell Gjate Gjithe Dites || LINDJE - JUG - VERI ****  - Dhome Gjumi Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Dalje Ne Ballkon - Dyerdritare Dopioxham Termike  - Tualet Me Hidrosanitare Inkaso ***  - Apartamenti do te dorezohet me Dyert e Brendshme ++ Hidrosanitaret e Tualetit ***     Cmimi : 97,000 Euro  Tel Ose Whatsapp:                      265151  14/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 93.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia