Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ultra Apt me **Cmim OKAZION: 2+1+2 WC +GARAZH te Liqeni Artificial (Pallat i Ri) Super Pamje ** Qetesi Absolute Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   91 views

Euro €132,000

  • ultra-apt-me-cmim-okazion-212-wc-garazh-te-liqeni-artificial-pallat-i-ri-super-pamje-qetesi-absolute-tirane-big-0
  • ultra-apt-me-cmim-okazion-212-wc-garazh-te-liqeni-artificial-pallat-i-ri-super-pamje-qetesi-absolute-tirane-big-1
  • ultra-apt-me-cmim-okazion-212-wc-garazh-te-liqeni-artificial-pallat-i-ri-super-pamje-qetesi-absolute-tirane-big-2
  • ultra-apt-me-cmim-okazion-212-wc-garazh-te-liqeni-artificial-pallat-i-ri-super-pamje-qetesi-absolute-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 368
Cmimi: Euro €132,000

 Ultra Apartament Me Cmim Okazion 2+1+2wc+1 Ballkon (Shitet Bashke Me Garazhin) - Fiks Te Liqeni Midis Rruges Peti Dhe Kapiten Mire Zoti Te Liqeni Thate - Tirane -- Pallat I Ri Me Ashensor || Pjeserisht I Mobiluar || Super Pamje || Instalimet E Reja  Q3320  Te Dhenat E Ndarjes   - 2 Dhoma Gjumi  - 1 Sallon + Kuzhine  - 2 Tualete - 1 Korridor - 1 Ballkon  - Sip Totale : 97.5 M2 - Sip Neto : 84.8 M2  - Sip Perbashket : 12.7 M2 - Kati : 3 - Vit Ndertimi : 2015 - Katet E Pallatit : 5  Karakteristika:   Pallat Super Cilesor Vit Ndertimi 2015  - Ashensor Schlinder ( Kapacitet 7 Vendesh)  - Shitet Pjeserisht I Mobiluar ( Me Kundrabufe Kuzhinen E Kompletuar)  - Sistemi Hidrualik I Shtepis E Re I Bere Nga Fillimi Para 2 Vitesh  - Kundrabufeja Eshte E Re Dhe Cilesore  - Apartamenti Ka Pamje Mbi Liqenin Dhe Dajtin - Pamje Panoramike Dhe Me Horizont  - Shitet Bashke Me Garazhd 28.8 M2  - Prane Kompleksit Belaview  - Cmimi Eshte Okazion  - Tualetet Jane Me Dritare   - Zona Eshte Super E Qete Me Njerez Familjar Dhe Te Shtreses Larte  - Cdo Fasilitet Afer  - 5 Min Larg Liqenit, Kopshtit Zologjik  - Vend Parkim I Sigurte  - Cdo Gje Super Apartament Shume I Mire Per Banim Dhe Investim    Cmimi : 132,000 Euro  Tel Ose Whatsapp:               293136  17/10/22  

Informacione Shtese

Mobilimi Pjeserisht
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 97.00
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Peti Tirane,Shqiperia