Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Irane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 2, 73 m2 47.000 Euro (Rruga Ardeno) Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   78 views

Euro €47,000

  • irane-shitet-apartament-11blk-kati-2-73-m2-47000-euro-rruga-ardeno-tirane-big-0
  • irane-shitet-apartament-11blk-kati-2-73-m2-47000-euro-rruga-ardeno-tirane-big-1
  • irane-shitet-apartament-11blk-kati-2-73-m2-47000-euro-rruga-ardeno-tirane-big-2
  • irane-shitet-apartament-11blk-kati-2-73-m2-47000-euro-rruga-ardeno-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 367
Cmimi: Euro €47,000

Shitet apartament 1+1 te Rruga Ardeno. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor dhe ka siperfaqe 73 m2. Apartamenti ka organizim te mire, perbehet nga dhoma e ndenjies sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni. ID: 45677

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 73.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Ardeno