Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 1+1 ne Shitje te Ali Demi Tirane Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   89 views

Euro €69,000

  • apartament-11-ne-shitje-te-ali-demi-tirane-tirane-big-0
  • apartament-11-ne-shitje-te-ali-demi-tirane-tirane-big-1
  • apartament-11-ne-shitje-te-ali-demi-tirane-tirane-big-2
  • apartament-11-ne-shitje-te-ali-demi-tirane-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 366
Cmimi: Euro €69,000

Rruga Idriz Dollaku, afer Burgut te Grave, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 54 m2 me Hipoteke, kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat egzistues me tulla te kuqe, i mobiluar, i rikonstruktuar totalisht, kondicioner , parket . Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, koridor , tualet dhe ballkon. Orientim Jug-Perendim Shitet 69 000 Euro

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 54.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Idriz Dollaku Tirane,Shqiperia