Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

OKAZION** 3+1+2wc (tek Petro Nini - ne Krah te NOBIS) (175m2 ) | Pallat i Ri v.2006- 1480Euro/m2 Cmim Okazion Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   116 views

Euro €260

  • okazion-312wc-tek-petro-nini-ne-krah-te-nobis-175m2-pallat-i-ri-v2006-1480eurom2-cmim-okazion-tirane-big-0
  • okazion-312wc-tek-petro-nini-ne-krah-te-nobis-175m2-pallat-i-ri-v2006-1480eurom2-cmim-okazion-tirane-big-1
  • okazion-312wc-tek-petro-nini-ne-krah-te-nobis-175m2-pallat-i-ri-v2006-1480eurom2-cmim-okazion-tirane-big-2
  • okazion-312wc-tek-petro-nini-ne-krah-te-nobis-175m2-pallat-i-ri-v2006-1480eurom2-cmim-okazion-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 365
Cmimi: Euro €260

 Shitet Ultra Apartament Gjigand 3+1+2wc Dhe Ballkon Ne Super Vendndodhje **Petro Nini (Bllok - Spar - Liqeni - Ne krah te Nobis) Pallat I 2006 Me Ashensor Dhe Cdo Element Sigurie ** - Orientim Nga Perendimi- Planimetri Shume E Rregullt **Cdo Hapesire E Shfrytezueshme - || Ballkon Me Pamje Panoramike || Qetsi Absolute **Kat 8 - Cmimi eshe rast okazion qe rralle del ne zone!   Q3451  Te Dhenat E Ndarjes:  - 1 Sallon Me Kuzhine  - 3 Dhoma Gjumi  - 2 Korridore  - 2 Tualete  - 1 Ballkon   - Sip Totale: 174,6 M2 - Sip Neto: 163.5 M2 - Kati : 8 - Viti I Ndertimit: 2006 - Ashensor: Po ( 3 Vendesh 270 Kg )  - Katet E Pallatit : 11  - Orientimi : Perendim  - Me Hipoteke : Po   Extra:  - Zona Eshte Elitare, Nga Me Te Mirat Ne Tirane Cdo Gje Eshte Ne Nje Rreze 50 M, Ka Cdo Fasilitet Te Mundshem ( Shkolla, Farmaci, Markete, Institucione, Dyqane, Fruta Perime, Spar, Conad, Furre Buke Etj - Akses Me Transportin Publik ( Linja Kopshtit Zologjik)  - Lidhet Shume Shpejt Me Autostraden, Ngjitur Me Kompleksin Nobis Dhe Parkun Artificial Te Liqenit Te Tiranes, Shume Prane Komunes, Bllokut, Sheshit Willson Dhe Politeknikut   - Nje Apartament Perfekt Me Cmim Okazion 1489Euro/M2 , Cmim Okazion Per Zonen Dhe Pallatin Ku Minimalisht Ne Shiten Apartamente Me 1600Euro/M2 - 2500Euro/M2     Cmimi: 260,000Euro ( I Padiskutushem***)  Tel Ose Whatsapp:                       114169  14/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi Pjeserisht
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 175.00
Kati 8
Adresa/rruga Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia