Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1+2Bllk (Kuzh. Vec) ne Laprake rr. Dritan Hoxha -- Pallat me Ashensor (Kat 8) **JUG || Planimetri e Rregullt , Pamje Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   71 views

Euro €85

  • 212bllk-kuzh-vec-ne-laprake-rr-dritan-hoxha-pallat-me-ashensor-kat-8-jug-planimetri-e-rregullt-pamje-tirane-big-0
  • 212bllk-kuzh-vec-ne-laprake-rr-dritan-hoxha-pallat-me-ashensor-kat-8-jug-planimetri-e-rregullt-pamje-tirane-big-1
  • 212bllk-kuzh-vec-ne-laprake-rr-dritan-hoxha-pallat-me-ashensor-kat-8-jug-planimetri-e-rregullt-pamje-tirane-big-2
  • 212bllk-kuzh-vec-ne-laprake-rr-dritan-hoxha-pallat-me-ashensor-kat-8-jug-planimetri-e-rregullt-pamje-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 364
Cmimi: Euro €85

 Shitet Super Apartament 2+1 +2ballkone Ne Laprake , Ne rruge Kryesete , Rr, Dritan Hoxha (800m nga zogu i zi, dhe afer Fushes se Aviacionit) || Planimetri E Rregullte- Orientim Jug || Pallat Me Ashensor || I Mobiluar || Sallon I Madh ** 1 Ballkon I Kthyer Ne Kuzhines **Vec || Vetranta Dopio Xham Ndricim Shume I Mire Natyral || Tualet Me Ajrosje Natyrale || Instalime Te Gjitha Funksionale  Q3469  Te Dhenat E Ndarjes:  - 1 Sallon + Kuzhine - 2 Dhoma Gjumi  - 1 Tualete  - 2 Ballkon   - Sip Bruto : 94.4m2 - Sip Neto : 85m2  - Kati: 8 - Viti I Ndertimit: 2003 - Ashensor: Po  Karakteristika  Shitet Super Apartament 2+1 +2 Ballkone Ne Laprake   - Apartamenti Me Planimetri Shume Te Rregullt - Orientim Perfekt - Jug - Afer Me Zogun E Zi  - Ne Ane Te Rruges Kryesore    - Zona Shume E Qete Dhe Me Cdo Facilitet Afer    Cmimi: 85 000 Euro ( I Pa Diskutushem )  Tel Ose Whatsapp:  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 95.00
Kati 8
Adresa/rruga Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia