Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Panthouse 3plus1 kodra e diellit,150 mij euro me nje post parkimi Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   75 views

Euro €153

  • panthouse-3plus1-kodra-e-diellit150-mij-euro-me-nje-post-parkimi-tirane-big-0
  • panthouse-3plus1-kodra-e-diellit150-mij-euro-me-nje-post-parkimi-tirane-big-1
  • panthouse-3plus1-kodra-e-diellit150-mij-euro-me-nje-post-parkimi-tirane-big-2
  • panthouse-3plus1-kodra-e-diellit150-mij-euro-me-nje-post-parkimi-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 363
Cmimi: Euro €153

 Shitet panthouse i organizuar ne 3 dhoma gjumi,.2 tualete,2 ballkone qe lidh te 2a dhomat,orientimi me drite natyrale dhe diell,kat 6 ashensore ,i fundit,siperfaqe 140m2 rruga bill clinton ,mbikalimi i komunes,pa shkuar te kodra e diellit 1. Pagesa Cash 

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 140.00
Kati 6
Adresa/rruga Rruga bill clinton