Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 1+1 ne shitje, Rruga e Dibres,Tirane! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   79 views

Euro €77

  • apartament-11-ne-shitje-rruga-e-dibrestirane-tirane-big-0
  • apartament-11-ne-shitje-rruga-e-dibrestirane-tirane-big-1
  • apartament-11-ne-shitje-rruga-e-dibrestirane-tirane-big-2
  • apartament-11-ne-shitje-rruga-e-dibrestirane-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 362
Cmimi: Euro €77

 Apartament 1+1 ne shitje, Rruga e Dibres, Tirane! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume bashkekohor,lancuar rishtaz ne treg . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 teknik dhe te 5 nga toka ,eshte i pabanuar me pare. Per investim eshte shume i pershatshem pasi zona ka akses te padiskutueshem me qendren,ndertimi ndodhet jo me larg se 1 km nga qendra .  Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni:  

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 54.00
Kati 3
Adresa/rruga Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia