Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet rr, Dibres Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   63 views

Euro €93

  • shitet-apartament-212-te-spitalet-rr-dibres-tirane-big-0
  • shitet-apartament-212-te-spitalet-rr-dibres-tirane-big-1
  • shitet-apartament-212-te-spitalet-rr-dibres-tirane-big-2
  • shitet-apartament-212-te-spitalet-rr-dibres-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 361
Cmimi: Euro €93

 Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip, 90m ne katin e 4 ne nje pallat 7 katesh i ndertuar ne vitin 2020 me sistem kapot, e veshur me pllak fasade e jashtme, cdo gje i ka inkaso nga modelet e fundit. Pallati eshte ne forme rezidence, dhe katet minus poshte pallatit, po behen pishinia dimerore, Spa, dhe Palester.Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe perbehet nga nje sallon ndenje bashke me guzhinen, ka dy dhoma gjumi, ka dy tualete ku njera eshte me dritare natyrale, dhe nje ballkon. Orientimin e ka te gjithin nga Jugu, eshte shpi me shume diell. Ndodhet ne rrugen e Dibres te spitalet, afer me Amrikan 2. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume kontaktoni.  

Informacione Shtese

Mobilimi Bosh
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 90.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia