Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 në pallatin me cilësor të Tiranës !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   591 views

Euro €233,000

  • golden-palace-shitet-ultra-apartament-312-ne-pallatin-me-cilesor-te-tiranes-big-0
  • golden-palace-shitet-ultra-apartament-312-ne-pallatin-me-cilesor-te-tiranes-big-1
Vendodhja: Tirana
ID: 36
Cmimi: Euro €233,000

Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy Ashensor të Teknologjis më të fundit. Apartamenti është i orientuar Veri-Lindje dhe ka një Planimetri shumë të rregullt, në ndërtesën me punimet me cilësore të ndërtuar në Tiranë këto vitet e fundit. Apartamenti është në fazen e fundit te punimeve, çka të mundëson perzgjedhjen sipas klientit blerës dhe te gjitha punimet jane të mbuluara nga Firma ndërtuese si Parketin, Dyer Cilesore, Dritare Triplex, Hidrosanitare me cilësore në treg, si te gjitha instalimet Elektrike dhe me Sistemet e Nevojshme. Apartamenti ka një Siperfaqe 125 m2 dhe eshte i Organizuar ne nje Sallon te Bollshëm sebashku me Ambjentin e Gatimit me dalje ne ballkon, një dhome Gjumi Martimoniale me orientim nga lindja, 2 dhoma gjumi me hapsira te bollshme, 2 tualete me Hidrosantire me cilesore ne Treg, dhe nje Ballkon. Pallati eshte i vitit 2019 dhe eshte ne proces Hipotekimi por qe eshte 100% e Garantuar nga Firma Ndërtuese. Mos e humbisni mundësi ti dhuroni Familjes tuaj kënaqësinë të jetoni në ndërtesën më cilësore dhe me Standartin më të lartë te Jeteses në Tiranë, në një zonë fantastike me akses shumë të favorshëm ku jeni 5 min pranë nga Liqeni Artificial, 5 min nga zona e Bllokut, shumë pranë Stadiumit Selman Stermasi. Për më tepër ose vizitë ne Apartament kontaktoni në numrin e cel 0697094424

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Jashtme m2 124.98m²
Kati 5
Adresa/rruga Adrese: Stadiumi Dinamo