Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 1+1 Luksoz i sapo mobiluar tek Komuna Parisit per 95.000Euro ! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   36 views

Euro €95

  • shitet-apartament-11-luksoz-i-sapo-mobiluar-tek-komuna-parisit-per-95000euro-tirane-big-0
  • shitet-apartament-11-luksoz-i-sapo-mobiluar-tek-komuna-parisit-per-95000euro-tirane-big-1
  • shitet-apartament-11-luksoz-i-sapo-mobiluar-tek-komuna-parisit-per-95000euro-tirane-big-2
  • shitet-apartament-11-luksoz-i-sapo-mobiluar-tek-komuna-parisit-per-95000euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 358
Cmimi: Euro €95

 Shitet Apartament 1+1 Luksoz i sapo mobiluar tek Komuna Parisit per 88.000Euro ! Organizohet ne nje korridor shperndares,sallon+ aneks te vecuar ,1 tualet dhe 1 ballkon . Siperfaqe 51m2 Kati 2. Me hipoteke. Super Mobilim i pa banuar me pare. Pallat me ashensor. Cmimi 95.000Euro  Per foto apo me shume informacion na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 52.00
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia