Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Qender Sheshi Skenderbej TE POSTA QENDRORE ,TREGU CAM 2+1+2ballk 75m neto 89000euro Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   49 views

Euro €89

  • qender-sheshi-skenderbej-te-posta-qendrore-tregu-cam-212ballk-75m-neto-89000euro-tirane-big-0
  • qender-sheshi-skenderbej-te-posta-qendrore-tregu-cam-212ballk-75m-neto-89000euro-tirane-big-1
  • qender-sheshi-skenderbej-te-posta-qendrore-tregu-cam-212ballk-75m-neto-89000euro-tirane-big-2
  • qender-sheshi-skenderbej-te-posta-qendrore-tregu-cam-212ballk-75m-neto-89000euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 356
Cmimi: Euro €89

 Shitet ap 2+1+2 ball ne kat 4 te 1 pall 5 kat. I perbere nga :: .Korridor 8m+ Banjo 6m (dritare)+2 dhoma gjumi 30m +2 ballkona 11m + sogiorno 20m+ aneks=.TOTAL 75m katror. sip e matur pllake...Pa llogaritur mure,shkalle,tarrace,oborr etj . Cmimi 97000euro por do behet 8000euro ulje per ta modernizuar..Sip me Hipoteke 60m +15 shtese(dhome,ballkon).VETEM 8 MIN NE KEMBE NGA MINISTRIA E FINANCAVE DHE ARSIMIT .2 minuta nga ministria shendetsise ,posta qendrore, 15 MIN NGA LIQENi dhe 5 min nga drejtoria policise Tirane.70 m larg rruges kavajes ne zone te qete per banim OSE INVESTIM se per 5 vjet i merr 20000euro qera +20 te tjera nga  rritja cmimit= 40 minimumi.foto e fundit nga dritarja dhomes.Diten e mire 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 75.00
Kati 4
Adresa/rruga Tregu cam posta qendrore sheshi Skenderbej mbas pallatit me xhama