Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET APARTAMENT 2+1 KONVERTUESHEM NE 3+1NE UNAZEN E RE!-149000 Euro‎ Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   51 views

Euro €149

  • shitet-apartament-21-konvertueshem-ne-31ne-unazen-e-re-149000-euro-tirane-big-0
  • shitet-apartament-21-konvertueshem-ne-31ne-unazen-e-re-149000-euro-tirane-big-1
  • shitet-apartament-21-konvertueshem-ne-31ne-unazen-e-re-149000-euro-tirane-big-2
  • shitet-apartament-21-konvertueshem-ne-31ne-unazen-e-re-149000-euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 353
Cmimi: Euro €149

 Apartamenti eshte i vendosuar ne rrugen Teodor Keko , zone lehtesisht e aksesueshme dhe me infrastrukture te rregullt.  Aktualisht organizohet ne nje koridor qe ben shpendarjen, nje sallon ndenje te bollshem , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Planimetria fillestare ka qene e organizuar ne 3+1 dhe eshte lehtesisht i kthyeshem . Gjithashtu mundesohet dhe ndarja ne 2 apartamente me nje investim minimal.  Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 163.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia