Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Super apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   58 views

Euro €85

  • super-apartament-21-ne-shitje-ne-yzberisht-tirane-big-0
  • super-apartament-21-ne-shitje-ne-yzberisht-tirane-big-1
  • super-apartament-21-ne-shitje-ne-yzberisht-tirane-big-2
  • super-apartament-21-ne-shitje-ne-yzberisht-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 350
Cmimi: Euro €85

 Apartament 2+1 me siperfaqe 108m2 ne Yzberisht .  Apartamenti organizohet ne nje holl te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon .  Apartamenti eshte i gjithi shume i investuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e reja .  Orientim Veri-Jug .  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .  Kati i 2    

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 108.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Thoma Koxhaj Kashar,Shqiperia