Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 se bashku me garazhd , me nje pamje fantastike te Tiranes !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   425 views

Euro €78,000

  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-0
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-1
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-2
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-3
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-4
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-5
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-6
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-7
  • ne-rrugen-e-dajtit-shitet-apartament-212-se-bashku-me-garazhd-me-nje-pamje-fantastike-te-tiranes-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 35
Cmimi: Euro €78,000

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,ndertim i vitit 2014 .Apartamenti eshte organizuar si me poshte:salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti gatimit dhe i ndenjes ,gjithashtu mund te behet dhe nje oxhak sipas deshires,vazhojne dy dhoma gjumi ku vecohen nga koridori dhe dy tualete .E vecanta eshte se ka pamje shume te kendshme me tre ballkone nje eshte nga dhoma gjumit dhe dy te tjerat nga salloni. Orientimi eshte Jug- Lindje. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per ajrin e paster dhe qetesine duke patur prane stacion urbani ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,bare ,restorante luksoze ,ambiente shplodhese per cdo moshe ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod.Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamjen fantastike te Tiranes.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 115.4m²
Kati 4
Adresa/rruga Adrese: Rr Rexhep Bastari