Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1 (Liqeni Thate, me Pamje - Radison) 100% I Kompletuar, Investim 30.000Euro Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   39 views

Euro €139.50

  • 21-liqeni-thate-me-pamje-radison-100-i-kompletuar-investim-30000euro-tirane-big-0
  • 21-liqeni-thate-me-pamje-radison-100-i-kompletuar-investim-30000euro-tirane-big-1
  • 21-liqeni-thate-me-pamje-radison-100-i-kompletuar-investim-30000euro-tirane-big-2
  • 21-liqeni-thate-me-pamje-radison-100-i-kompletuar-investim-30000euro-tirane-big-3
  • 21-liqeni-thate-me-pamje-radison-100-i-kompletuar-investim-30000euro-tirane-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 349
Cmimi: Euro €139.50

 Shitet: Apartament 2+1 Tek Liqeni Thate, Me Pamje Nga Parku I Liqenit, (Prane Radisson Hotel) Pall. Vitit 2015 (Kompleksi Veneto)- Eshte 100% I Ri Investuar Dhe I Kompletuar Me Investim Total 30.000Euro , Kati 2 , Orientim Jug - Perendim - Kompleksi Me Cilesor Ne Zone, Me Arkitekture Italiane | Zone Me Qetesi Absolute | Ka Parkim Mjaftueshem Ne Zone, Mundesi Per Garazhi Qera Dhe Blerje!    Q3492  Ndarja E Ambienteve:  - 1 Sallon + Kuzhine - 2 Dhoma Gjumi  - 1 Tualet (Me Dritare)* - 1 Korridor - 1 Ballkon  - Sip. Totale: 91.7 M2 - Sip. Neto: 77.5 M2 (72.5 Sip E Brendshem E Ap. 5m2 Ballkoni)  - Sip. E Perbashket: 14.2 M2 - Kati 2 (Pallat 5 Katesh) - Viti I Ndertimit: 2015   Karakteristika Te Apartamentit:   - Lartesia E Apartamentit: 3.15m (2.85m Me Tavanin E Varur) - Planimetria Eshte Shume E Rregullt, Dhe E Ben Apartamenti Te Shfrytezushem 100% - Tualeti Eshte Me Dritare - Pallati Eshte Me Sistem Kapot  - Parketi Ac4 Cilesia E Pare  - Vetrata Jane Extra Nga Firma Me Xham Termik , Pvc,Dopjo Xham & Akustike+ Me Element Veshes Extra Kundra Kondesimit - Instalime Elektrike 100% Te Reja Gjermane - Instalimet Hidraulike Multristrato - Tavan I Varur Dhe Sistem Ndricimi I Fshehte Ne Te Gjithe Apartamentit - Grilat Elektrike (Me Elektromotor) + Rrjeta - Instalime Te Sistemit Chiller I Gatshem Ne Te Gjithe Amartamentin - Pllakat Tualetit Jane Gres Porcelan Cilesia E Pare, Dhe Pajisjet Inkaso, Mobila E Tualet Eshte Dru I Plote   - Bango E Kuzhines Eshte Granit  - Pajisjet E Apartamentit Jane Shume Pak Te Perdorura, Dhe Te Gjitha Jane Inverter: *Miktovale Inkaso : Fratelli Onufri  *Furre: Fratelli Onufri *Pianura & Aspiratori: (Senator , Made In Italy)  *Lavatrovilje Ariston *Frigorifer: Samsung  *Tv Smart Uhd: Lg (Me Garaci, I Sapo Blere) *Lavatrice: Candi, Rapid Pro(Me Garanci, E Sapo Blere 85.000 Lek Me Cmim Oferte) *Dushi: Ariston Invertet A+++  - Mobiljet Jane Bote Me Material Mdf Te Cilesise Se Pare Me Lyerje ( Apartamenti Vjen Plotesisht I Kompletuar, Qe Nga Mobilja E Koridorit, Sallonit, Kuzhina , Krevatet, Dhe Dollapet, Tavolina E Drurit Me 6 Karriget, Divani Qe Eshte Prodhim Italian Etj.)   - Dyert E Brendshme Druri Te Plote Me Lyerje - Kondicione Chigo (Daikin) Invertet 18 Btu & Kondricioner 12btu Tek Dhoma E Gjumit 1000 Euro Atehere - Eshte Vendosur Tende Dielli Ne Ballkon Me Mekanizem Pa Krahe Mbajtes ( 1 Milion Lek Te Vjetra Ka Kushtuar)   - Te Dhena Ekstra Per Kompleksin Dhe Vendodhjen:  - Ap. Ndodhen Ne Kompleksin Veneto, (~150 M Nga Radisson Hotel) Qe Eshte Ne Fakt Kompleksi Me I Pelqyer Ne Zone Dhe Me Vendodhjen Me Te.Mire.Krahasur Me Zonen E Liqenit Te Thate Apo Dhe Me Tej Me , Zonen E Kopeshtit Zoologjik Dhe Botanik, Pasi Eshte Ndjekur Nje Arkitekture Italiane Me Distanca Te Respektuara Nga Njera Te Godinave Te Kompleksit, Qe Lejojne Te Gjitha Apartamentet Te Shohin Nga Liqeni/Gjelberimi!  - Zona Eshte Super E Qete, Aq Sa Me Dritare Hapur Kur Rri Degjohen Veten Zogjte - Ka Shetitore Ku Nuk Kalojne Pothuajse Fare Makina, Dhe Ka Vene Per Femijet Per Te Luajtur - Ka Supermarketin, Fiks Ne Krah Te Pallarit, Si Dhe Nje Nga Restorantet Lokalet Me Te Kerkuara Te Zonen Pasta Madre Ne Krah - Ka Parkim Mjaftueshem Ne Zone, Ka Dhe Mundesi Per Garazhi Qera Dhe Me Qera (Aktualisht Eshte 1 Vend I Rezervuar Me Qera Deri Ne Dhjetor)    Cmimi: 139.500Euro (I Kompletuar) * I Padiskutueshem   Tel Ose Whatsapp:                    321608  17/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 92.00
Kati 2
Adresa/rruga Liqeni i Thate, Tirane, Albania