Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ap. Perfekt: 2+1+Aneks (Ministria e Jashtme - Brenda Unazes **Kati 2 -- 73m2 NETO || Planimetri Perfekt **i Rikonstruktuar | JUG - L | Parket Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   35 views

Euro €89.50

  • ap-perfekt-21aneks-ministria-e-jashtme-brenda-unazes-kati-2-73m2-neto-planimetri-perfekt-i-rikonstruktuar-jug-l-parket-tirane-big-0
  • ap-perfekt-21aneks-ministria-e-jashtme-brenda-unazes-kati-2-73m2-neto-planimetri-perfekt-i-rikonstruktuar-jug-l-parket-tirane-big-1
  • ap-perfekt-21aneks-ministria-e-jashtme-brenda-unazes-kati-2-73m2-neto-planimetri-perfekt-i-rikonstruktuar-jug-l-parket-tirane-big-2
  • ap-perfekt-21aneks-ministria-e-jashtme-brenda-unazes-kati-2-73m2-neto-planimetri-perfekt-i-rikonstruktuar-jug-l-parket-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 348
Cmimi: Euro €89.50

 Shitet Apartament 2+1+Aneks/Kuzhine me dritare Te zona e Ministris Se Jashtme ( afer Iraniani) (Kati 2) 73m2 Neto sip e shelshme & Dhomat Jane Te Bollshme || Tualeti Eshte Me Dritare || Orientimi I Apartamentit Eshte Jug Lindje** - Para 6 Vitesh Eshte Bere Rikonstruktim Nga Fillmi Me Elektrike, Hidraulike, Patinime, Dyer / Dritare, Parket, Kondicioner 900Euro Dhe Tualeti Totalisht I Ri - Zona eshte nje nga zonat me te bukura dhe me qendrore te Tirane, me qelberim dhe parqe ne lagje, si dhe me rruge dhe trutuare te rregullta dhe vend te bollshem per parkim!   Q3481  Te Dhenat E Ndarjes:  - 1 Sallon + Kuzhine - 2 Dhoma Gjumi  - 1 Tualet - 1 Korridor - 1 Ballkon ( Te Mbyllure)  - Siperfaqe Total : 73 M2 ( E shkelshme pa mure )  - Siperfaqe Neto : 73 M2  - Kati : 2 - Pallat Ekzistues - Katet E Pallatit : 5   Karakteristikat:   - Super Apartament Ne Shitje Te Brryli/ Ministria E Jashtme 2+1 .. - Ne Nje Pallat Ekzistues Dhe Te Mirembajtur (Kati I 2) - Apartamenti Ka Nje Super Planimetri - Para 6 Vitesh Eshte Bere Rikonstruksion Nga Fillimi: Elektrike, Hidraulike, Patinim, Lyerje, Dyer Dritare Dhe Tualeti Totalisht I Ri - Dhoma E Gjumit E Re, Shume Pak Fare E Perdorure - Kondicionere I Blere 900 Eu  - Apartamenti Eshte 2+1 Me Siperfaqe Totale 73m2 Neto & Dhomat Jane Te Bollshme Dhe Te Rregullta - Tualeti Eshte Me Dtitare  - Orientimi I Apartamentit Eshte Jug Lindje  - Zona Eshte E Qete Me Banor Familjar  **Zona Ka Cdo Fasilitet Te Mundshem Si Universitetet, Autostraden, Shkolla, Markete, Dyqane, Institucione, Parkim, Komoditet, Sherbime Etj     Cmimi : 89.500 Euro (Cmim I Padiskutushem)  Per Me Shume Kontaktoni Ne Whatsapp:                    582818  13/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 73.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Vexhi Buharaja Tirane,Shqiperia