Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KIKA 1 KOMUNA E PARISIT Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   120 views

Euro €650

  • apartament-21-per-qira-te-kika-1-komuna-e-parisit-tirane-big-0
  • apartament-21-per-qira-te-kika-1-komuna-e-parisit-tirane-big-1
  • apartament-21-per-qira-te-kika-1-komuna-e-parisit-tirane-big-2
  • apartament-21-per-qira-te-kika-1-komuna-e-parisit-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 344
Cmimi: Euro €650

 Jepet apartament me qera 2+1 tek Kika 1 ne nje nga komplekset me te mira tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i sapo investuar me arredim modern dhe i pa banuar me pare ,me nje siperfaqe totale 104 m2 dhe me nje planimetri te rregullt. Zona ofron gjithe facilitetet per nje jetese te qete dhe komode. Brenda kompleksit ka supermarket, farmaci, bar-kafe, restorant, parukeri dhe dyqane te tjera. Ne afersi te kompleksit ka kopshte dhe shkolla publike dhe private. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e pare banim.- Siperfaqe Total: 104 m2 mundesi shtese dhe 10 m2.  Apartamenti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Bashke me apartamentin ofrohet edhe 1 post parkimi me cmim ekstra.  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 104.00
Kati 1
Adresa/rruga Kika 1