Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT ME QIRA NE ASTIR Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   72 views

Euro €300

  • apartament-me-qira-ne-astir-tirane-big-0
  • apartament-me-qira-ne-astir-tirane-big-1
  • apartament-me-qira-ne-astir-tirane-big-2
  • apartament-me-qira-ne-astir-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 343
Cmimi: Euro €300

 Jepet me qira Apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne: Sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Prona eshte e lire me date 15 Tetor  per me shume info me kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 83.00
Kati 7
Adresa/rruga Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia