Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE PICERI PAVAROTI Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   57 views

Euro €600

  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-piceri-pavaroti-tirane-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-piceri-pavaroti-tirane-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-piceri-pavaroti-tirane-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-piceri-pavaroti-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 342
Cmimi: Euro €600

 Jepet me qira apartament 2+1 prane kopeshtit Botanik. Organizohet ne: sallonin e ndenjes te perbashket me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor, 1 ballkon. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe i pajisur me kondicionere.  Ne cmim perfshihen dhe taksat (15 %).  Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone me kontaktoni.  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 104.00
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Shyqyri Brari Farke,Shqiperia