Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Papafingo 1+1+1 se bashku me garazhd , ne rrugen e Dajtit me pamje fantastike te Tiranes!!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   429 views

Euro €74,000

  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-0
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-1
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-2
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-3
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-4
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-5
  • shitet-papafingo-111-se-bashku-me-garazhd-ne-rrugen-e-dajtit-me-pamje-fantastike-te-tiranes-big-6
Vendodhja: Tirana
ID: 34
Cmimi: Euro €74,000

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartamenti eshte organizuar si me poshte:salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti dhe i ndenjes dhe gatimit ,ku mund te behet dhe oxhaku sipas deshires,nje dhome gjumi dhe nje tualet .Jene bere punime extra patimi, pllakat , vetratat me dopoi xham , grilat.E vecanta eshte se ka pamje shume te kendshme me verande shume te madhe ne dalje si nga salloni dhe nga dhoma gjumit.Orientimi eshte jug -lindje.Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per ajrin e paster dhe qetesine duke patur prane stacion urbani ,shkolle ,kopesht,supermarkete ,farmaci,restorante luksoze ,bare,ambiente shplodhese per cdo moshe ka te gjitha fasilitetet per tu ndjere shume komod. Orientimi i apartamenti eshte Jug-Lindje.Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamjen fantastike te Tiranes.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 120m²
Kati 5
Adresa/rruga Adrese: Rr Rexhep Bastari