Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE ARDENO , Prane Casa Italia!-270 Euro‎ Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   58 views

Euro €270

  • jepet-apartament-21-me-qira-te-ardeno-prane-casa-italia-270-euro-tirane-big-0
  • jepet-apartament-21-me-qira-te-ardeno-prane-casa-italia-270-euro-tirane-big-1
  • jepet-apartament-21-me-qira-te-ardeno-prane-casa-italia-270-euro-tirane-big-2
  • jepet-apartament-21-me-qira-te-ardeno-prane-casa-italia-270-euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 338
Cmimi: Euro €270

 Jepet me qira apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje , nje ballkon dhe nje tualet.  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e peste banim te nje pallati te ri, i cili per momentin ashensori nuk eshte funksional. Dhoma e dyte e gjumit mund te mobilohet nga pronari sipas kerkeses se klientit brenda cmimit. Ndodhet Tek Ardeno, sa kalon Casa Italia-an. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 109.00
Kati 5
Adresa/rruga Tirane