Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament - Me Qira - Rruga e Elbasanit Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   57 views

Euro €450

  • apartament-me-qira-rruga-e-elbasanit-tirane-big-0
  • apartament-me-qira-rruga-e-elbasanit-tirane-big-1
  • apartament-me-qira-rruga-e-elbasanit-tirane-big-2
  • apartament-me-qira-rruga-e-elbasanit-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 331
Cmimi: Euro €450

 Apartament me qira tek rruga e Elbasanit ne katin e 5 me ashensor. 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 sallon dhe kuzhine 1 Ballkon Per me shume informacion me kontaktoni.  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 101.00
Kati 5
Adresa/rruga Rruga e Elbasanit, Vilat Gjermane