Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA, ISH EKSPOZITA!!! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   48 views

Euro €400

  • jepet-apartament-11-me-qira-ish-ekspozita-tirane-big-0
  • jepet-apartament-11-me-qira-ish-ekspozita-tirane-big-1
  • jepet-apartament-11-me-qira-ish-ekspozita-tirane-big-2
  • jepet-apartament-11-me-qira-ish-ekspozita-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 330
Cmimi: Euro €400

 Jepet apartament 1+1 me qira tek ish ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga dhoma e ndenjes, korridori, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi jug. Cmimi eshte neto. Per me shume informacione kontaktoni konsulenten e prones!  Century21  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 63.00
Kati 7
Adresa/rruga Ish ekspozita