Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne Rrugen e Kavajes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Strukture Dhe Hapsira te Bollshme !! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   369 views

Euro €103,000

  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-0
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-1
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-2
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-3
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-4
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-5
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-6
  • ne-rrugen-e-kavajes-shitet-apartament-212-me-super-strukture-dhe-hapsira-te-bollshme-big-7
Vendodhja: Tirana
ID: 33
Cmimi: Euro €103,000

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti ka nje strukture perfekte dhe eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti gatimit dhe i ndenjes , dy dhoma gjumi ku vecohen nga koridori dhe dy tualete . Orientimi eshte spektakolar Perendim-Jug- Lindje, gjate gjithe dites me drite natyrale. Njekohesisht ky apartament nuk eshte shfrytezuar ne asnje moment qe nga perfundimi i ndertimit. Cmimi eshte mjaft i mire per zonen dhe cmimin e tregut ne zone. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per vete zhvillimin qe ka marre dhe aksesesin me te gjithe akset kryesore. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone kontaktoni Rigelsin ne Nr. 0672049555

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 112m²
Kati 8
Adresa/rruga Adrese: Rruga Kavajes, Perball Kompleksit Delijorgji