Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JEPET ME QERA 2+1 MODERN APART NE PALL RI ASHENS, ZONA MBAS SPITALIT AMERIKAN 3, MBAS BIG MARKET. Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   38 views

Euro €350

  • jepet-me-qera-21-modern-apart-ne-pall-ri-ashens-zona-mbas-spitalit-amerikan-3-mbas-big-market-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-21-modern-apart-ne-pall-ri-ashens-zona-mbas-spitalit-amerikan-3-mbas-big-market-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-21-modern-apart-ne-pall-ri-ashens-zona-mbas-spitalit-amerikan-3-mbas-big-market-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-21-modern-apart-ne-pall-ri-ashens-zona-mbas-spitalit-amerikan-3-mbas-big-market-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 329
Cmimi: Euro €350

 MBAS SPITALIT AMERIKAN 3  Apartament i ri 2+1 ne pallat me ashensor - TIRANE.  Te gjitha mobilje dhe pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe cilesore   RRUGA TRE DESHMORET PRANE PALESTRES UNIK - PERBALL KMY-se si Vendodhje  Siperfaqe 118 m2, kati 6, pallat i ri me 8 kate banimi, 1banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re.  BANESA ESHTE E PERSHTATSHME NE HAPESIRE, MOBILIM DHE ORGANIZIM VETEM PER FAMILJE*  Cmimi 350Euro/muaj   Per me shume informacion kontaktoni Watsapp | Telefon

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 118.00
Kati 6
Adresa/rruga Rruga Azem Mekshi