Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1 me qera ne Sauk! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   54 views

Euro €400

  • apartament-21-me-qera-ne-sauk-tirane-big-0
  • apartament-21-me-qera-ne-sauk-tirane-big-1
  • apartament-21-me-qera-ne-sauk-tirane-big-2
  • apartament-21-me-qera-ne-sauk-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 327
Cmimi: Euro €400

 Jepet me qera apartament ne kate te pare me siperfaqe 90m2 prane Kolegjit Rreze Drite. Hyrja eshte e pabanuar me pare dhe ka nje mobilim modern dhe bashkekohor. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje soxhorno,nje dhome qe mund te perdoret si garderob,dhe nje tualet. Ka mundesi per parkim. Pranohen dhe studente.  Per me shume informacione na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 81.00
Kati 1
Adresa/rruga Rruga Sauku Tirane,Shqiperia