Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1+2 ne yzberisht Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   46 views

Euro €350

  • apartament-212-ne-yzberisht-tirane-big-0
  • apartament-212-ne-yzberisht-tirane-big-1
  • apartament-212-ne-yzberisht-tirane-big-2
  • apartament-212-ne-yzberisht-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 326
Cmimi: Euro €350

 Ofrohet apartament 2+1+2tualete+2ballkone ne zonen e yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar dhe ofrohet me nje mobilim bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me aksese ne rruget kryesore si ne ate te yzberishtit dhe ate te astirit. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete si supermarkete, farmaci, shkolla etj.  Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket eshte i paisur me kondicioner ne cdo dhome si ne sallon ashtu dhe ne kuzhine.  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 115.00
Kati 5
Adresa/rruga Rruga 3 deshmoret