Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me Qera Apartament 2+1+2+Post Parkimi-1000Euro Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   46 views

Euro €1

  • jepet-me-qera-apartament-212post-parkimi-1000euro-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-212post-parkimi-1000euro-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-212post-parkimi-1000euro-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-212post-parkimi-1000euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 325
Cmimi: Euro €1

 -Pozicionohet ne katin e 5-te te Kompleksit Quartium, nje nga ndertimet me cilesore te perfunduar koheve te fundit. -Orientimi Jug-Lindje gje e cila favorizon ndricim natyral gjate gjithe dites. -Ka nje nje siperfaqe totale prej 93.9m2.  Organizohet nga 1 sallon i madh ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. I projektuar me interior designer, apartamenti eshte i investuar deri ne detaje ku jane perzgjedhur materialet me te mira. Pajisjet hidrosanitare dhe elektroshtepiake te gjitha cilesore.  Ne cmim gjithashtu dhe nje post parkimi. Godina ku ndodhet ky apartament konsiderohet si nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim e cila ka nje qasje te forte jetese ne komunitet.  Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 4+1
Sip.Brendshme m2 94.00
Kati 5
Adresa/rruga Rruga Jordan Misja