Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 + STUDIO TEK URA TABAKEVE!-1000Euro Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   40 views

Euro €1

  • apartament-luksoz-212-studio-tek-ura-tabakeve-1000euro-tirane-big-0
  • apartament-luksoz-212-studio-tek-ura-tabakeve-1000euro-tirane-big-1
  • apartament-luksoz-212-studio-tek-ura-tabakeve-1000euro-tirane-big-2
  • apartament-luksoz-212-studio-tek-ura-tabakeve-1000euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 324
Cmimi: Euro €1

 Ofrojme apartament luksoz per qira shume prane Qendres tek Ura e Tabakeve! Organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje sallon te bollshem me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon, 1 dhome studio, 2 dhoma gjumi si dhe 2 tualete. Te dy dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon. Apartamenti lirohet 30 tetor, nderkohe mund te zhvillojme vizita ne prone! Cmimi 1000euro neto! Per me teper info apo vizite ne prone na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 5+1
Sip.Brendshme m2 130.00
Kati 3
Adresa/rruga Ura e Tabakeve Tirane,Shqiperia