Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re UNA27921 Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   47 views

Euro €330

  • qera-apartament-21-unaza-e-re-una27921-tirane-big-0
  • qera-apartament-21-unaza-e-re-una27921-tirane-big-1
  • qera-apartament-21-unaza-e-re-una27921-tirane-big-2
  • qera-apartament-21-unaza-e-re-una27921-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 323
Cmimi: Euro €330

 Disponojme Apartament per qira me vendodhje tek Unaza e Re Kompleksi Fratari  Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Siperfaqe: 98 m2 • Kubature e Rregullt  Organizimi : • Salloni ndenje dhe kuzhina. • 2 Dhoma Gjumi. • 2 Tualete. • 1 Ballkon. Cilesime te tjera: • Totalisht i mobiluar. • Kondicioner • Orjentim Veri-Perendim  Per ta vizituar na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 98.00
Kati 8
Adresa/rruga Rruga Teodor Keko Kashar,Shqiperia