Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT 1+1 + POST PARKIMI ME QIRA TEK Joy Residences Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   52 views

Euro €1

  • apartament-11-post-parkimi-me-qira-tek-joy-residences-tirane-big-0
  • apartament-11-post-parkimi-me-qira-tek-joy-residences-tirane-big-1
  • apartament-11-post-parkimi-me-qira-tek-joy-residences-tirane-big-2
  • apartament-11-post-parkimi-me-qira-tek-joy-residences-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 322
Cmimi: Euro €1

 Apartament 1+1 me qira tek "Joy Residences"!  Apartamenti ndodhet ne rezidencen "Joy Residences", shume prane Qendres Tregtare TEG. Ky vend ofron nje mjedis te qete, nderkohe qe e ben ate porten e persosur nga perditshmeria e zhurmshme e qytetit. Me autostradat e sapondertuara, Tirana dhe Elbasani jane tashme vetem pak minuta larg. Apartamenti eshte totalisht i investuar i mobiluar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 94 m2, dhe organizohet nga 1 sallon, 1 dhoma gjumi, 1 tualete ,dhe verande. Apartamenti ka arredim modern, sistem qendror chiller, sistem elektrik hidraulik dhe hidrosanitare nga markat me cilesore. Per me shume informacion ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!  Ps: Apartamenti eshte gati ne 20 tetor. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 94.00
Kati 1
Adresa/rruga TEG