Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JAPIM ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ISH PARKU!!-550Euro Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   41 views

Euro €550

  • japim-me-qera-apartament-21-tek-ish-parku-550euro-tirane-big-0
  • japim-me-qera-apartament-21-tek-ish-parku-550euro-tirane-big-1
  • japim-me-qera-apartament-21-tek-ish-parku-550euro-tirane-big-2
  • japim-me-qera-apartament-21-tek-ish-parku-550euro-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 321
Cmimi: Euro €550

 Japim me qera apartament te tipologjise 2+1 tek ish parku i autobuzave. Apartameti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese ekzistuese 3 kateshe dhe organizohet nga nje sallon bashke ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me krevat matrimonial, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar se fundmi me te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Ofrohet ne vleren 550 euro. Per nje vizite ne prone ose cdo info tjeter na kontaktoni! 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 60.00
Kati 2
Adresa/rruga Ish Parku i Autobusave