Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK FARMACIA 10. Tirana, Albania Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   37 views

Euro €400

  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-farmacia-10-tirana-albania-tirane-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-farmacia-10-tirana-albania-tirane-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-farmacia-10-tirana-albania-tirane-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-farmacia-10-tirana-albania-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 320
Cmimi: Euro €400

 Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim, te nje pallati te ri, me dy ashensore te vitit 2022. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizim te mire, persa i perket hapsirave te brendshme te banimit.Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.Ky orientim mundeson ndricim natyral dhe ngrohtesi ne pjesen me te madhe te dites. Lokacioni i prones mundeson aksesueshmeri te shpejte me linjat urbane si dhe ofron te gjitha facilitetet e zones.Apartamenti eshte i mire investuar ne detaje dhe seshte banuar me pare. Apartamenti disponon kontrat sipermarrje duke qene se eshte nje ndertim i sapo perfunduar dhe jepet me qira totalisht i mobiluar ashtu sic shihet, me te gjitha paisjet e duhura dhe te reja, per nje jetese sa me komode.  Per me shum informacion na kontaktoni 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 60.00
Kati 6
Adresa/rruga Medreseja