Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Prane Stadiumit Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   184 views

Euro €300

  • prane-stadiumit-dinamo-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-big-0
  • prane-stadiumit-dinamo-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-big-1
  • prane-stadiumit-dinamo-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-big-2
  • prane-stadiumit-dinamo-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-big-3
  • prane-stadiumit-dinamo-jepet-me-qira-ambient-per-zyra-big-4

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 32
Cmimi: Euro €300

Prane Stadiumit Dinamo, ne rrugen Sulejman Delvina jepet me qira apartament per zyra. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne tre dhoma dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone strategjike prane liqenit te Tiranes, Komunes se Parisit, Bllokut, me akses ne Unaze dhe Autostraden Tirane-Elbasan. Per me shume informacion kontakto ne numrin 0676022311.

Informacione Shtese

Gjendja:
Pa Mobiluar
Sip.Jashtme m2 70m²
Kati 1
Adresa/rruga Adrese: Rruga Sulejman Delvina

 
Note: You must be logged in to post a review.