Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera 2+1 APARTAMENT - PENTHOUSE MODERN I RI 2+1+Garazhd 2 makina,pallat me Ashens,Rr Siri Kodra - SELVIA TIRANE Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   53 views

Euro €550

  • jepet-me-qera-21-apartament-penthouse-modern-i-ri-21garazhd-2-makinapallat-me-ashensrr-siri-kodra-selvia-tirane-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-21-apartament-penthouse-modern-i-ri-21garazhd-2-makinapallat-me-ashensrr-siri-kodra-selvia-tirane-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-21-apartament-penthouse-modern-i-ri-21garazhd-2-makinapallat-me-ashensrr-siri-kodra-selvia-tirane-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-21-apartament-penthouse-modern-i-ri-21garazhd-2-makinapallat-me-ashensrr-siri-kodra-selvia-tirane-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 317
Cmimi: Euro €550

 Jepet me qera Apartament MODERN & I RI 2+1+Garazhd per 2 makina, pallat te ri, Midis ruges Siri Kodra dhe Selvis, prane Supermarket Xhangolli - TIRANE.  Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 7 kate, me ashensor.  Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar , supermarket , farmaci , bare , qendra shendetesore , stacion autobuzi vetem pak metra larg .  Eshte ideal per nje cift ose nje familje prej 4 - 7 persona.  Mund te vizitohet cdo dite duke rezervuar nje takim.  • Mobilim i ri & MODERN • Siperfaqe 141m2 • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualete • Air Conditioner • 2 Ballkone • Ashensor • Arredim i ri • Oxhak Funksional • Garazhd Personal kat -1 per 2 makina  Banesa jepet me qera per klient te interesuar per te banuar me afat kohor deri ne nje vit ose me shume ( jo vetem per disa muaj ose per pak kohe qendrim )  Cmimi 600Euro/muaj ( Diskutushem deri ne 550Euro )  Per me shume informacion kontaktoni Watsapp | Telefon

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 141.00
Kati 7
Adresa/rruga Rruga Siri Kodra Tirane,Shqiperia