Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Super Apartament me qera 2+1 mbi Kristal Center 470 EUR/muaj Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   60 views

Euro €470

  • jepet-me-qera-super-apartament-me-qera-21-mbi-kristal-center-470-eurmuaj-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-super-apartament-me-qera-21-mbi-kristal-center-470-eurmuaj-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-super-apartament-me-qera-21-mbi-kristal-center-470-eurmuaj-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-super-apartament-me-qera-21-mbi-kristal-center-470-eurmuaj-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 315
Cmimi: Euro €470

 Jepet super Apartament me qera i tipologjise 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali (mbrapa Big Marketit).  Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me orientim Jug-Perendim. Eshte i organizuar ne menyre perfekte, shperndarja realizohet me korridor, eshte i mobiluar ne menyre moderne teresisht me mobilje te reja te rinovuara 2 vitet e fundit. Ka hapesira dhe organizim shume te mire per te sistemuar pasi ka dollape te mjaftueshem. Ka ndricim natyral dhe eshte i mobiluar me cdo gje deri ne detaje. Nuk mungon absolutisht asgje!  Cmimi mujor i qerase : 470 EUR  I disponueshem ne 25 tetor 2022.  Te gjithe te interesuarit te na kontaktojne per cdo informacion ose me shume detaje rreth apartamenti. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 74.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Rrapo Hekali Farke,Shqiperia