Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

1+1 te Shkolla e Baletit (Rr. Elbasanit) **2Ashensor || i Kompletuar **Kondicioner || Elektro te Reja **JUG Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   37 views

Euro €450

  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-0
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-1
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-2
  • 11-te-shkolla-e-baletit-rr-elbasanit-2ashensor-i-kompletuar-kondicioner-elektro-te-reja-jug-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 314
Cmimi: Euro €450

 Apartament 1+1 Te Shkolla E Baletit (Rr. Elbasanit) **Ne Pallat Te Ri -- I Mobiluar || Elektroshtepiake Cilesore **Pianure E Re, Lavastovilie || Kondicioner || Hapesire E Bolleshme Me Ndricim Perfekt || Dhome Gjumi E Madhe || Ballkon Me Pamje Te Lire || Tualet Me Hidrosanitare Cilesore  Q3479  - Te Dhenat E Ndarjes   - 1 Soxhorno + Kuzhine  - 1 Korridor  - 1 Dhome Gjumi  - 1 Ballkon  - 1 Tualet   - Siperfaqe Total :89m2 - Siperfaqe Neto : 70m2  - Kati : 10 - Vit Ndertim : 2004 - Katet E Pallatit : 11 - Ashensor : Po  Karakteristikat;;;  - Super Apartament1+1 Te Shkolla Baletit  - Pallat Me 2 Ashensore Te Medhenj  - Apt Me Mobilim Te Kompletuar - Kondicioner, Soba Dhe Pianura E Re - Lavastovilie - Kondicionere  - I Lyer Dhe I Pastruar - Dhoma E Gjumit E Madhe - Ballkon Te Madh Me Pamje Nga Qendra E Tiranes   **Pallat Anes Rruges Kryesore Me Akses Direkt Ne Cdo Facilitet Te Nevojshem      Cmimi: 450 Euro  Tel Ose Whatsapp:                 325271  11/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 89.00
Kati 10
Adresa/rruga Rruga Petro Nini Luarasi Tirane,Shqiperia